O nás

Spoločnosť RZ Design s.r.o. (od roku 2000 do roku 2010 pôsobila pod obchodným názvom RZ Parkety - Rozálio Zurek) sa od svojho vzniku v roku 2000 vypracovala na firmu, ktorá so svojou širokou ponukou interiérových produktov patri medzi jednotku na slovenskom trhu. Široký sortiment ako aj dlhoročné skúsenosti z oblasti iterierového designu robia našu spoločnosť na Slovensku jedinečnou.

V rámci služieb poskytujeme konzultácie a bezplatný poradenský servis, zabezpečujeme prepravu a montáž pre celý sortiment dodávaných výrobkov.

Od svojho vzniku kladieme vysoký dôraz na kvalitu dodávaných výrobkov a poskytovaných služieb.

Filozofiou a cieľom našej spoločnosti je orientácia na našich zákazníkov, serióznosť, partnerstvo a vysoká profesionalita.

Z našej práce sa tešia stovky spokojných zákazníkov. Tím parketárov tvoria ľudia s dĺhoročnou praxov v obore, čo zaručuje vysokú kvalitu odvedenej práce. Sme kolektívom ľudí, kterí svoju prácu robia s láskou a neberú ju iba ako zamestnanie. Sme pripravení venovať sa Vám tak dlho, ako len budete potrebovať. Podlaha je dlhodobá investícia! Neváhajte kontaktovať profesionálov v obore.

Pre prácu používáme špičkové parkety a dvere od svetoznámych výrobcov.

RZ DESIGN Piešťany

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk najlacnejsiapodlaha.sk © 2024 Design by: WebsSofts