Invado

Invado

Kvalita nadovšetko

Politika kvality odohráva vedúcu úlohu v činnosti a stratégií vývoja INVADO, čo potvrdzuje Certifikát ISO 9001. Vysoká úroveň výrobkov a služieb je, vedľa ceny a termínov dodávok, základným cieľom firmy, vďaka ktorému je považovaná za dôveryhodného partnera.


TECHNOLÓGIA INVADO:

Základ ponuky INVADO tvorí výroba dverných krídel a zárubní, a preto prelomom v činnosti firmy bolo zavedenie novátorskej technológie výroby fóliovaných dverných krídel (Technológia INVADO). V súčasnosti sa INVADO vďaka inovatívnej metóde výroby dverí nachádza v skupine technologicky najvyspelejších firiem v Európe. Charakteristickým znakom tejto technológie je fóliovanie povrchu bez spájania na hranách polodrážky. Vďaka tomu hrana nielen vyzerá esteticky, ale je tiež odolnejšia proti poškodeniu. V zásade neexistuje možnosť odretia alebo odtiahnutia bočnej fólie, pretože spojenie fólie sa nachádza vo vnútornej hrane polodrážky – okom neviditeľné. „Technológia fóliovania hladkých dverí vo veľkovýrobe“ je používaný od roku 2007 na všetkých modeloch fóliovaných dverí.


Bezpečné hrany

Ploché dvere INVADO sú vyrobené v patentovanej technológii INVADO spočívajúcej v spájaní fólie mimo hrany polodrážky. Hrany dverí vyrobené v tejto unikátnej technológii sú chránené proti odreniu a odlepeniu dekoru a po dlhšiu dobu majú pekný a nový vzhľad.

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk najlacnejsiapodlaha.sk © 2024 Design by: WebsSofts